Altınkale Mahallesi’nde Sıcak Asfalt

Anasayfa» Haberler» Altınkale Mahallesi’nde Sıcak Asfalt
Oluşturulma Tarihi: 12.05.2022
Görüntülenme Sayısı: 589

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri özellikle yerleşimin yoğun olduğu ve altyapı çalışmaları tamamlanan yollarda sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Altınkale Mahallesi Aşık Veysel Caddesi üzerinde serme ve sıkıştırma işlemlerini tamamlayan ekipler sıcak asfalta başladı.

Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte yerleşimin yoğun olduğu caddede vatandaşları yazın tozdan, kışın ise yağmurla oluşacak çamurdan korumak için asfalt serimine başlayan ekipler 8 metrelik yeni yolu vatandaşların kullanımına açacak. Yaklaşık 1200 metrelik yolda geliş gidiş olarak dökülecek asfaltlın ardından yeni program dahilinde alt yapısı biten alanlarda çalışmalara geçilecek.

Bir yandan sıcak asfalt, diğer yandan da sathi kaplama yol yapan Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bozulan yollarda da yama çalışmalarını sürdürüyor. Çığlık Mahallesi'nde bozulan yollarda önce dolgu ardından da yama asfalt yapan ekipler yine ilçe genelinde imar planlarında yol olarak görünen alanlarda yeni yol açma çalışmalarına devam ediyor.