Başkan Genç, başarı hikayesini öğrencilerle paylaşacak

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç, başarı hikayesini öğrencilerle paylaşacak
Oluşturulma Tarihi: 25.12.2018
Görüntülenme Sayısı: 901

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, mezun olduğu Antalya Çağlayan Lisesi'nin okul idarecileri, Okul Aile Birliği Yönetimi ve Çağ-Der Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

Çağlayan Lisesi Müdürü Mehmet Parin, Müdür Yardımcısı ve Belediye Başkanı Genç'in sınıf arkadaşı Müjgan Sabancı; Çağlayan Lisesi Eğitim ve Dayanışma Derneği Başkanı Niyazi Özdemir, Okul Aile Birliği yöneticileri Şenay Çelebi ve Arif Köken, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti.

Belediye Başkanı Genç'in öğrencilik yıllarının da konuşulduğu ziyarette Lise Müdürü Mehmet Parin, Turgay Genç'in başarı öyküsünü öğrencilerle birlikte yapılacak ‘Kariyer Günleri' etkinliğinde anlatmasını istedi. Başkan Turgay Genç, önümüzdeki günlerde Çağlayan Lisesi'nin 50'nci kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında öğrencilerle bir araya gelecek. Öğrencilik yıllarından belediye başkanlığına uzanan başarı hikayesini gençlerle paylaşacak olan Genç, “Eğitimci bir aileden geliyorum. Ablam ve eşim öğretmen. Eğitimin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve ilçemde de eğitime yönelik önemli çalışmalar yapıyoruz. Mezun olduğum Çağlayan Lisesi'nde öğrenci kardeşlerimle buluşmanın heyecanı içerisindeyim” dedi.