Başkan Genç, Burdur Belediye Başkanı Ercengiz’i ağırladı

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç, Burdur Belediye Başkanı Ercengiz’i ağırladı
Oluşturulma Tarihi: 10.03.2020
Görüntülenme Sayısı: 629

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i ağırladı. Başkan Genç'e Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı Reşit Doğan ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Bir dizi ziyaret için Antalya'ya gelen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Döşemealtı İlçe Başkanlığının ardından Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in konuğu oldu. Ercengiz'i makamında ağırlayan Başkan Genç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken bölgede yapılan hizmetler ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz, Döşemealtı'nı ve Başkan Genç'in çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyerek, “Hızla gelişen ve büyüyen bir ilçe. Biz Turgay başkanımla sürekli görüşüyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bölgeye yaptığı katkılar ise ortada” diye konuştu. Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, Ali Orkun Ercengiz'e ilçenin önemli değerlerinden olan tarihi Döşemealtı Halısı hediye ederken, Ercengiz'de Atatürk işlemeli saat, fular ve sipsi hediye etti.