Başkan Genç, CHP’li gençleri ağırladı

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç, CHP’li gençleri ağırladı
Oluşturulma Tarihi: 19.12.2017
Görüntülenme Sayısı: 1174

Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Gökçe ve yönetim kurulu üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti.

3 Aralık'ta yapılan genel kurulla yönetime seçilen İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul eden Belediye Başkanı Genç, ilçede gençlere yönelik yapılan yatırımlar ve faaliyetler hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Turgay Genç, “Yeni yönetimi kutluyor ve başarılar diliyorum. Biz belediye olarak gençliğe büyük önem veriyoruz. Döşemealtı Gençlik Meclisi, ilçe gençlerinin gelişimine ve yerel yönetimlere dahil olmalarına büyük katkı sağlıyor. Ayrıca inşaatı devam eden Gençlik Merkezi ile bir çok aktivitenin yapılabileceği sosyal bir tesisi siz gençlerin hizmetine sunacağız. Açılışta arkamda sizlerden oluşan bir gençlik ordusu görmek istiyorum” diye konuştu.

Kütüphane kurma sözü

CHP Döşemealtı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Gökçe ise Başkan Genç'e, kendilerine ve ilçe gençliğine verdiği destek nedeniyle teşekkür ederek, “Gençlik merkezini yakından takip ediyoruz. Bizler de ilçe gençliği olarak kendi adımıza dahil olmak istiyoruz. Bu nedenle Gençlik Merkezi içinde yapılacak olan kütüphaneyi biz kurmak istiyoruz. Bütün kitaplarını temin ederek katkı sağlamak istiyoruz” diye konuştu. CHP Gençlik Kolları üyeleri, Başkan Genç'e ailesiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafın karakalem baskısını hediye ederek sürpriz yaptı.