Başkan Genç, Dağbeli Mahallesi’nde iftar sofrasına katıldı

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç, Dağbeli Mahallesi’nde iftar sofrasına katıldı
Oluşturulma Tarihi: 20.6.2016
Görüntülenme Sayısı: 982

Başkan Genç, Dağbeli Mahallesi'nde iftar sofrasına katıldı

Döşemealtı Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği iftar sofraları Dağbeli Mahallesi'nde yüzlerce vatandaşı buluşturdu. İftardan sonra Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu ‘Bir Hoş Seda' isimli ortaoyununu sergiledi.

Döşemealtı Belediyesi'nin iftar sofrası Dağbeli mahallesinde kuruldu. Çok amaçlı kapalı pazaryerinde gerçekleştirilen iftar sofrasına çok sayıda Dağbelili vatandaşın yanısıra, Belediye Başkanı Turgay Genç, Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ile misafirler katıldı.

İftardan sonra Halk Tiyatrosu...

Dağbeli Mahalle sakinlerinin alkışları arasında pazaryerine gelen Başkan Genç, tek tek vatandaşlarla selamlaşıp sohbet etti. İftarın açılmasından sonra Döşemealtı Belediyesi tarafından kurulan ve adına da Halk Tiyatrosu verilen grup ‘Bir Hoş Seda' isimli orta oyununu sahnelediler. Sanat yönetmeni Müfit Kayacan ve tiyatro grubunun gösterisi 7'den 77'ye herkes tarafından ayakta alkışlandı.

Sosyal sorumluluğumuzun gereğini yerine getiriyoruz...

Programın sonun da sahneye davet edilen Belediye Başkanı Turgay Genç, belediyeler asli işlerinin yanında vatandaşların talebi doğrultusunda kültürel ve sanatsal aktivitelere de destek vermesinin önemli bir sorumluluk olduğunu söyledi.

İftar sofraları, birlik ve beraberliğimizin göstergesi...

Başkan Turgay Genç konuşmasının devamında, “Öncelikle Belediyemizin iftar sofrasını onurlandıran değerli Dağbelili hemşehrilerime teşekkür ederim. Yapımını yeni tamamladığımız kapalı pazaryerinde gerçekleştirdiğimiz bu güzel ve anlamlı organizasyon içerisinde ilk defa sahne alan Halk Tiyatromuzu da birlikte izledik. İftar sofralarımız farklı mahallelerimizde devam edecektir. Bu vesile ile ülkemizi tehdit eden terör olaylarının Ramazan ayının hürmetine sona ermesini diliyor, şehitlerimize başsağlığı yakınlarına da sabırlar diliyorum” dedi.