Başkan Genç, kamyoncu esnafıyla buluştu

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç, kamyoncu esnafıyla buluştu
Oluşturulma Tarihi: 11.04.2017
Görüntülenme Sayısı: 1502

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçede faaliyet gösteren S.S. 36 No'lu Döşemealtı Yeniköy Organize Sanayi Kamyoncular ve Çekiciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi'nin düzenlediği kahvaltıya katıldı.

Çıplaklı Mahallesi'nde bulunan kamyon garajında verilen kahvaltı davetinde kamyoncu esnafı ile bir araya gelen Başkan Genç'e Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Yörük, Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cihan Sidel ve Esnaf Odaları Yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Döşemealtı, sosyal ve ekonomik olarak büyüyor

Kahvaltıyı kısa süre önce Döşemealtı Yeniköy Organize Sanayi Kamyoncular ve Çekiciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığına seçilen Hüseyin Balçak, birlik ve kaynaşma amacıyla düzenlediğini bildirdi. Davete katılan Başkan Genç, ilçenin hızla büyüdüğüne ve geliştiğine dikkat çekerek, “Antalya'nın en büyük ve güçlü yatırımlarını alıyoruz. Şehirlerarası Otobüs Terminali buraya taşınıyor, Ayrıca yine hipodrom ihalesi tamamlandı. Biz de belediye olarak ilçeye bugüne kadar görmediği tüm hizmetleri getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Sizlerin sorunları benim sorunum. Hiçbir esnaf ve şoför kardeşimin sıkıntı yaşamasını istemem. İyi ki sizlerle birlikte mesai yapıyorum” dedi.

Antalya'nın parlayan yıldızı

AESOB Başkanı Adlıhan Dere ise, “Büyükşehir Belediye Meclisi'nde 5 yıl Turgay başkanım ile birlikte görev yaptık. Hiç bir siyasi parti gözetmeksizin Antalya'nın ve Döşemealtı'nın gelişmesi için çalışıyor. Döşemealtı Belediye Başkanı seçildikten sonra da yatırımlar ve hizmetleri arttı. Ben daha önce de söyledim. Esnaf arkadaşlarım Döşemealtı'na yatırım yapsın. Çünkü ben yapıyorum. Burası Antalya'nın parlayan yıldızı. İlçede 2 bin 800 civarında esnaf arkadaşımız var. Belediye ile ilgili hiç bir sorun yaşamıyorlar. Biz başkanımızı hiç bir sorun için aramıyoruz. Çünkü o bizden önce çözüyor. Kendisine çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Programın sonunda Döşemealtı Belediyesi Nar Masa ekibi, kamyoncu esnafına ve davetlilere Döşemealtı Belediyesi'nin aylık gazetesini dağıttı.