Başkan Genç, Kırşehirliler Derneği’ni ağırladı

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç, Kırşehirliler Derneği’ni ağırladı
Oluşturulma Tarihi: 14.4.2016
Görüntülenme Sayısı: 1024

Kırşehirliler Derneği Başkanı Murat Barış ve Yönetim Kurulu Üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i makamında ziyaret ederek, 22 Nisan'da yapılacak dernek açılışına davet etti.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, kısa bir süre önce göreve gelen Kırşehirliler Derneği Başkanı Murat Barış ve yeni yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Kırşehirliler Derneği Başkanı Murat Barış, Başkan Genç'e ay yıldızlı saat hediye ederek, "Bugün en çok ihtiyaç duyduğumuz tek şey, ortak paydamız olan Ay Yıldız, bu nedenle Kırşehirliler Derneği olarak size anlamlı bir hediye getirmek istedik. Doğduğumuz yerin gelenek ve göreneklerini doyduğumuz yerde sergilemek için çalışıyoruz" diye konuştu.

Hemşehri derneklerimizi önemsiyoruz...

Ziyaretlerinden dolayı dernek yönetimine teşekkür eden Başkan Genç, ilçeyi geleceğe taşıyacak projeler hakkında bilgiler verdi. Genç, "Sivil toplum kuruluşları arasında yer alan hemşehri derneklerini önemsiyoruz. Hemşehri derneklerinin, gelenek göreneklerin sergilenmesi ve kültürel alışverişe katkıları olduğunu biliyoruz. Hemşehri derneklerinin görüş ve önerilerinden istifade edeceğiz. Antalya'ya ve Döşemealtı'na katkı sağlayacak her türlü oluşuma hazırız” dedi.