BAŞKAN GENÇ SAHAYA İNDİ

Anasayfa» Haberler» BAŞKAN GENÇ SAHAYA İNDİ
Oluşturulma Tarihi: 26.04.2021
Görüntülenme Sayısı: 396

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 23 Nisan'ı da kapsayan 3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında köyler bölgesi olarak bilinen uzak mahalleleri ziyaret etti.

SORUNLARI DİNLEDİ

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek vatandaşların sorunları hakkında bilgi aldı. Pandemi kurallarına uygun olarak vatandaşları da ziyaret eden Başkan Genç, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlayıp, yine yakınlarını kaybeden vatandaşlara taziye de bulundu. Aşağıoba, Karaveliler, Karataş, Ekşili, Killik ve Kovanlık Mahallelerini ziyaret eden Genç, muhtarlar, vatandaşlar ve çocuklarla bir araya geldi.

YERİNDE DEĞERLENDİRDİ

Hafta sonu kısıtlamalarında Döşemealtı Belediyesi Nar Masa ekipleri fazla mesai yaparak vatandaşların istek, dilek ve şikâyetlerine anında yanıt verdi. Tüm mahallelerde vatandaşlardan gelen talepleri yerinde değerlendiren Nar Masa ekipleri çözüm üretirken Belediye Başkanı Turgay Genç de saha çalışmaları yapan personeline katıldı. Büyükşehir Belediyesi Döşemealtı Koordinasyon Merkezi Birim Müdürü Mehmet Fatih Çelik, Meclis üyesi Süleyman Güçlü ve İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Özbey da Başkan Genç'e eşlik ettiler.

TAZİYE ZİYARETİ

Mahalle muhtarlarından Ramazan ayı nedeniyle mahallede yaşayan vatandaşların ihtiyaçları hakkında bilgi alan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, mahalle aralarında oyun oynayan çocuklarla bir araya gelip 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı. Başkan Genç daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi. Bu arada Başkan Genç, iki mahallede yakınlarını kaybeden aileleri de taziye ziyaretinde bulundu.