Başkan Genç, söz verdi, akülü tekerlekli sandalyeler teslim edildi

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç, söz verdi, akülü tekerlekli sandalyeler teslim edildi
Oluşturulma Tarihi: 1.07.2021
Görüntülenme Sayısı: 313

GÜLÜMSEMEYLE ENGEL TANIMIYORUZ!

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in ziyaretleri sırasında söz verdiği akülü tekerlekli sandalye vatandaşlara ulaştırılıyor. Karaveliler mahallesinde oturan Hayat Senem Özdemir'in ardından Bademağacı Mahallesi'nde yaşayan 67 yaşındaki Bekir Özkan'a akülü tekerlekli sandalyesi teslim edildi.

BAŞKAN GENÇ SÖZ VERDİ

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hareket eden Döşemealtı Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in ziyaretleri sırasında Karaveliler mahallesinde oturan Hayat Senem Özdemir ile Bademağacı Mahallesi'nde yaşayan 67 yaşındaki Bekir Özkan için akülü tekerlekli sandalye talep edildi. Başkan Genç, yürüme engelli her iki vatandaş için yapılan çağrıya sessiz kalmadı ve akülü tekerlekli sandalye sözü verdi.

YÜZLERİ GÜLÜYOR

Nar Masa ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından geçtiğimiz hafta Karaveliler mahallesinde oturan genç kardeşimiz Hayat Senem Özdemir'e akülü tekerlekli sandalye teslim edildi.

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Aralık ayından beri yürüme güçlüğü çeken 67 yaşındaki 2 çocuk babası işçi emeklisi Bekir Özkan'a da Nar Masa ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından akülü tekerlekli sandalye ulaştırıldı.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi vatandaşları kucakladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Turgay Genç, “ Mahalle ziyaretlerimiz sırasında Hayat Senem Özdemir kardeşimiz ve Bekir amcamız için akülü tekerlekli sandalye talep edilmişti. Bu talepleri hemen yerine getirdik. Engelleri gülümseme ile aşan Hayat kardeşimiz de, Bekir amcamız da artık yollarda ailesinin yardımı olmadan gezebilecek” dedi.