Başkan Genç, yalnız bırakmadı

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç, yalnız bırakmadı
Oluşturulma Tarihi: 13.11.2023
Görüntülenme Sayısı: 121

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonu mesaisinde vatandaşların nişan, düğün, mevlit ve açılış davetlerine katıldı.

Katıldığı düğünlerde şahitlik yapan, nikah kıyan Başkan Genç, evliliğe ilk adımı atan çiftlerin de yüzüklerini taktı. Yine katıldığı mevlit törenlerinde vatandaşlarla birlikte dua edip acılarını paylaşan Döşemealtı Belediye Başkanı açılış davetlerinde de kurdele kesip işletmelere “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Özellikle hafta sonlarında vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçe sakinlerinin özel ve anlamlı günlerinde yanlarında olmak için yoğun mesai harcadı. Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot, parti yöneticileri ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte nişan, düğün, mevlit ve açılışlara katılan Turgay Genç, evlenen ve evliliğe ilk adımı atan gençlerin özel günlerine şahitlik edip nikahlarını kıyıp yüzük taktı. Birlikteliklerin çiftlere ve ailelerine mutluluk ve hayır getirmesini dileyen Genç, yine mevlitlerde vatandaşların acısını paylaşıp birlikte dua etti.