Başkan Genç’ten Anlamlı ziyaret

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç’ten Anlamlı ziyaret
Oluşturulma Tarihi: 4.05.2021
Görüntülenme Sayısı: 461

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti. Başkan Genç, ilçede yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdiği İmamoğlu'na Döşemealtı halısı hediye etti.

BİLGİ VERDİ

Döşemealtı'nın tanıtımı ve ilçeye yapılacak yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunmak için İstanbul'a giden Başkan Turgay Genç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun konuğu oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekrem İmamoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak hayata geçirdikleri sosyal projeler hakkında bilgi verdi.

CAZİBE MERKEZİ

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya'nın en büyük merkez ilçesi ve en çok göç alan bölgesi olduklarına dikkat çekerek, hızlı ve planlı büyümeyle kentin cazibe merkezi olduklarını söyledi. Başkan Genç, ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden kaydettiği ivmenin aynı planlı çalışma ile vatandaşa hizmet olarak döndüğünü aktardı.

DÖŞEMEALTI HALISI

Belediye Başkanı Genç, ziyaretin anısına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Döşemealtı halısı hediye etti. İlçenin kültürel zenginliği Döşemealtı halısı hakkında bilgi veren Turgay Genç, Başkan İmamoğlu'nu çalışmaları yerinde incelemesi için Döşemealtı'na davet etti.