Başkan Genç’ten Bayram müjdesi

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç’ten Bayram müjdesi
Oluşturulma Tarihi: 18.07.2022
Görüntülenme Sayısı: 203

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesi son mesai gününde personeliyle bayramlaştı. Birimleri tek tek dolaşan Başkan Genç, kurban bayramını kutladığı personele maaş ve geçmişe dönük tüm sendikal alacakların hesaplara yattığı müjdesini verdi.

9 günlük bayram tatili öncesi son mesai gününde Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'ten belediye personeline bayram sürprizi geldi. Personelin maaş ödemeleri ve sendikal alacakları hesaplara yatırıldı. Sabah mesainin başlamasıyla tüm birimleri dolaşan Turgay Genç, tek tek herkesle bayramlaştı. “Kurban bayramının başta ilçemiz olmak üzere, Ülkemiz ve tüm İslam Alemine hayırlar getirsin, Yapacağımız ibadetler kabul olsun” diyen Başkan Genç, herkese sağlık, huzur, barış ve çok daha yaşanılabilir bir dünya diliyorum” dedi.

Kurban bayramı öncesi tüm personelin maaş ödemelerinin yapılmasını talimatını veren Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “İlçemiz için tüm zorluklara rağmen gece gündüz görev yapan değerli mesai arkadaşlarıma Kurban Bayramı nedeniyle maaş ödemelerinin yapılmasını istedim. Ayrıca maaşlarla birlikte geçmişe dönük olarak tüm personelimin sendikal alacaklarının tamamı hesaplarına yatmış durumda. Bu ilçe için hizmet eden belediyeyi kendi evi vatandaşları da ailesi gibi gören tüm personelime teşekkür ederim” dedi.