Başkan Genç’ten Erken ‘Anneler Günü’ Kutlaması

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç’ten Erken ‘Anneler Günü’ Kutlaması
Oluşturulma Tarihi: 12.05.2023
Görüntülenme Sayısı: 173

“Gelecek güzel günleri annelerimiz inşa edecek”

Döşemealtı Belediye Başkanı her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü'nün bu sene 28'nci Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine denk gelmesi nedeniyle erken kutladı. Bahçeyaka Mahallesi'nde bulunan Kapalı Cuma Pazar'ında hem emekçi kadınların hemde alışverişe gelen annelerin gününü kutlayan Turgay Genç karanfil dağıttı. Başkan Genç'e CHP Antalya Milletvekili Adayı Mehmet Gök, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Reşit Doğan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Metin Kandemir ve partililer eşlik etti.

14 Mayıs tarihinde seçimlerin yapılacak olması nedeniyle ‘Anneler Günü'nü erken kutlayan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilk olarak belediyede çalışan anneleri ziyaret edip karanfil dağıttı. Başkan Turgay Genç daha sonra Kapalı Cuma Pazarına giderek burada vatandaşlarla bir araya gelip annelerin ve anne adaylarının günün kutlayıp karanfil verdi. Kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olan Genç, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüm için söz verdi.

28'nci Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Gök'ün Pazar yerinde vatandaşlara ikram ettiği lokma dağıtımına da katılan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Hayattaki en kutsal varlıklarımız olan Annelerimizin günü kutlu olsun. Bir gün değil her gün başımızın tacı olan Annelerimizin gününü Pazar günü yapılacak seçimler nedeniyle erken kutladık. Tüm annelere ve anne adaylarına 13'ncü Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde güzel günler görme sözü veriyoruz ve inanıyoruz ki gelecek güzel günleri annelerimiz inşa edecek...” dedi.