Başkan Genç’ten esnaf ziyareti

Anasayfa» Haberler» Başkan Genç’ten esnaf ziyareti
Oluşturulma Tarihi: 12.04.2017
Görüntülenme Sayısı: 1608

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Yeniköy Pazar Yeri esnaf ziyaretinin ardından bu kez de Yeşilbayır Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki esnaflarla buluştu. Yaya olarak tek tek dolaştığı esnafın isteklerini dinleyen Başkan Genç, belediye yatırımları hakkında bilgiler verdi.

Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, mahalle ve site toplantılarıyla vatandaşların sorunlarını yerinde tespit edip giderilmesi için bire bir çalışma yapmaya devam ediyor. Başkan Genç, fırsat buldukça çat kapı yaparak evleri ziyaret ediyor.

Atatürk Caddesi esnafıyla

Bugün Yeşilbayır Mahallesi'nde yaya olarak esnaf gezisine çıkan Başkan Genç, hayırlı işler temennisinde bulunduğu esnafın istek ve şikayetlerini dinledi. Ziyaretler sırasında vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Genç, tüm istekleri not aldırdırarak bir an önce hayata geçirilmesi için talimat verdi. Gezi sırasında Başkan Genç'e Döşemealtılılar yoğun ilgi gösterdi.

Biz bir aileyiz

Gördüğü ilgiden bin hayli memnun olduğunu ifade eden Başkan Genç, “Biz Döşemealtı'nda bir aileyiz. Kimisi beni evladı, kimisi ağabeyi ya da arkadaşı gibi görüyor. Bu sevgiye layık olabilmek ve ilçemin sorunlarını çözebilmek adına mesai arkadaşlarımla birlikte elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ev ziyaretleri, mahalle ve site toplantılarının yanı sıra esnaf kardeşlerimizin de işyerlerinde ziyaretler yaparak çaylarını içip sorunlarını dinliyorum” diye konuştu.

Esnaf gezisine CHP İlçe Başkanı Zekeriya Altun, Kadın Kolları Başkanı Hanife Aldemir ve parti yöneticileriyle birlikte çıkan Başkan Genç, 16 Nisan tarihinde yapılacak referandumda vatandaşlardan sandığa gitmelerini isteyerek, “Ülkemiz ve geleceğimiz için en hayırlısı olana halkımız karar verecek. Bunun için herkesi referandumda hayır oyu kullanmaya davet ediyorum” dedi.