Başkan Turgay Genç, öğretmenlere karanfil hediye etti

Anasayfa» Haberler» Başkan Turgay Genç, öğretmenlere karanfil hediye etti
Oluşturulma Tarihi: 25.11.2019
Görüntülenme Sayısı: 1056

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, geçtiğimiz Pazar günü kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İlçede ki okulları ziyaret ederek öğretmenlere karanfil hediye etti.

İlk ziyaretini Osman Ali Cingöz İlkokulu'na yapan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, öğretmenler odasına giderek öğretmenlerle tek tek tokalaşıp özel olarak hazırlanan karanfil çiçeği hediye etti. Bir süre okul yönetimi ve öğretmenlerle sohbet eden başkan Genç daha sonra bir sınıfa girip öğrencilere 1 haftalık aranın ardından ilk ders gününde başarı dileklerini iletti.

Her öğretmenler gününde okulları gezerek öğretmenlerle bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Turgay Genç'in ikinci durağı Perge Rotary İlköğretim Okulu oldu. Okul yönetimi ve öğretmenler tarafından karşılanan Genç, elinde ki çiçekleri öğretmenlere verip öğretmenler gününü kutladı. Haftanın ilk ders gününde öğrencileri de ziyaret eden başkan Genç burada güzel bir sürprizle karşılaştı. Sınıf tahtasına isimlerini tek tek yazan minik öğrenciler “sizi çok seviyoruz”, “iyi ki varsınız” sloganlarıyla karşıladılar. Tahtanın her tarafını kalp işareti ve sloganlarla donatan öğrencilere teşekkür eden Başkan Genç, “çok duygulandım, hepinizi çok seviyorum” dedi.

Başkan Genç programı kapsamında Mustafa-Ayten Aydın Anadolu Lisesi öğretmenlerini de ziyaret ederek öğretmenler günü çiçeklerini verdi. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından bu yıl ilçe sınırlarında bulunan resmi ve özel okullar dahil toplam 62 okulda görev yapan yaklaşık bin 600 öğretmene karanfil hediye edildi.