Başkan’la özçekim

Anasayfa» Haberler» Başkan’la özçekim
Oluşturulma Tarihi: 19.5.2016
Görüntülenme Sayısı: 1134

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Yeşilbayır İlk ve Ortaokulu tarafından düzenlenen kermese katıldı. Öğrenci ve velilerin kendi elleriyle hazırladıkları ürünlerin bulunduğu standları tek tek gezen Başkan Genç'e öğrenci ve veliler yoğun ilgi gösterdi. Öğrenciler, Belediye Başkanı Turgay Genç ile fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Başkan Genç gözleme ocağına giderek kendi elleriyle gözleme açtı.

Okul kermesine yoğun ilgi...

Döşemealtı Yeşilbayır mahallesinde bulunan ilçenin en eski okullarından Yeşilbayır İlk ve Orta Okulu'nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği okul yararına kermes, bu yılda yine okul bahçesinde yapıldı. Okul aile birliği üyeleri, öğretmen, öğrenci ve velilerin yanı sıra vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gören kermese Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'te katıldı. Başkan Genç öğrencilerin eğlenmesi için bahçeye kurulan balon park için bilet satın alıp öğrencilere dağıttı. Turgay Genç, yine öğrenci ve velileri tarafından hazırlanan yiyeceklerden satın alıp katılanlara kendi elleriyle dağıtırken minik çocuklar Başkan Genç ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Öğrenci ve velilerle kahvaltı...

El yapımı gemi maketi de satın alan Başkan Genç, tüm standlardan alışveriş yapıp velilerle uzun uzun sohbet etti. Büyük bir coşku içinde geçen kermeste öğrenciler dans gösterileri de sunarken bu gösterileri izleyen Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, öğrenci ve öğretmenlerle birlikte kahvaltı yaptı.