Belediye çalışanlarına yeni yıl promosyonu

Anasayfa» Haberler» Belediye çalışanlarına yeni yıl promosyonu
Oluşturulma Tarihi: 29.12.2016
Görüntülenme Sayısı: 4770

Döşemealtı Belediyesi'nin personel maaş ödemeleriyle ilgili promosyon ihalesinde en yüksek teklifi Vakıf Bankası Döşemealtı Şubesi verdi. Toplam 266 kadrolu çalışanı kapsayan promosyon anlaşması ile her bir işçi ve memur, kişi başı bin 557 lira promosyon alacak.

Bugüne kadarki en yüksek maaş promosyonu anlaşmasına imza atan Döşemealtı Belediyesi, işçi ve memuruna adeta yeni yıl hediyesi verdi. Belediyede çalışan işçi ve memurlar için maaş promosyon ihalesine 10 banka teklif verirken, protokol süresi 3 yıl olarak belirlendi. Vakıfbank Döşemealtı Şubesi, personel başına bin 557 TL vereceğini taahhüt ederek ihaleyi kazandı.

Mart ayında hesaba yatırılacak

Vakıf Bankası Döşemealtı Şube Müdürü Ertuğrul Akkılıç ve Müdür Yardımcısı Hilmi Burunsuz ile Döşemealtı Belediyesi Başkan Yardımcısı Naci Alın arasında imzalanan protokole göre, 266 kadrolu memur ve işçi 3 yıl boyunca aynı bankadan maaş alacak. Vakıf Bankası da belirlenen promosyonun tamamını Mart ayında personelin hesabına yatıracak.

Personelin menfaatleri korundu

İmzalanan protokolün hayırlı olmasını dileyen Başkan Yardımcısı Naci Alın, “Promosyon ihalesini son derece şeffaf bir ortamda sendika temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleştirdik. Kapalı zarf usulü yapılan ihalede en yüksek teklifi veren 3 banka ile açık artırma usulü yeni bir ihale yapıldı. İkinci ve üçüncü en yüksek teklifi veren bankalar artırma yapmayınca 414 bin 162 TL veren Vakıfbank Döşemealtı şubesi ihaleyi kazandı. Ödenecek promosyonun dışında diğer banka işlemlerinde de çeşitli kolaylıklar sağlanacak. Personel diğer ortak ATM'lerden para çekse dahi kesinti olmayacak. Tüm personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.