CHP Lideri Kılıçdaroğlu DÖŞEMEALTI’NDA

Anasayfa» Haberler» CHP Lideri Kılıçdaroğlu DÖŞEMEALTI’NDA
Oluşturulma Tarihi: 10.11.2021
Görüntülenme Sayısı: 648

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından hayata geçirilen 100'ün üzerinde vizyon projenin toplu açılış törenine katılmak için yarın (11 Kasım Perşembe) Antalya'ya geliyor.

Döşemealtı'na saat 12.00'de gelecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, burada 913 mahalle muhtarı ile toplantıya katılacak. Flora AVM Arena Salonu'nda Döşemealtı Belediyesi ev sahipliğinde Antalyalı muhtarlara seslenecek.

Kemal Kılıçdaroğlu, toplantının ardından Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile birlikte toplu açılış töreninin yapılacağı kent meydanına geçecek. Kılıçdaroğlu, Başkan Genç'in vizyon projeleri arasında yeralan ödüllü Hastane, Gençlik Merkezi ve Müze konseptli Merkez Camii'yi ziyaret edecek.

Döşemealtı'nda İlke Türkdoğan, Aşık Muhsin Yaralı, Aşık Kazanoğlu konserini de izleyecek olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Belediye Fuaye Salonu'nda 100'e yakın Sivil Toplum Kuruluş (STK) temsilcisiyle de görüşme imkanı bulacak.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in hayata geçirdiği vizyon projelerden oluşan kısa tanıtım filminin ardından Başkan Genç ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu katılımcılara seslenecek.

Döşemealtı ‘na Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarının kazandırıldığı projeler Antalya protokollünün de katıldığı kurdela kesme töreniyle sona erecek.