CHP’li gençlerin ilk durağı Döşemealtı

Anasayfa» Haberler» CHP’li gençlerin ilk durağı Döşemealtı
Oluşturulma Tarihi: 16.01.2018
Görüntülenme Sayısı: 989

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, CHP İl Gençlik Kolları Başkanlığı'na yeniden seçilen Musa Gül ve yönetimini ağırladı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, CHP Antalya Gençlik Kolları İl Başkanı Musa Gül, yönetim kurulu üyeleri ile CHP Döşemealtı Gençlik Kolları İlçe Başkanı Gökhan Gökçe'yi makamında kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Genç, genç neslin kendileri için önemine dikkat çekerek, “Biliyoruz ki gençlik bizim en büyük umudumuz. Bu kapsamda en büyük yatırımları gençlik için yapıyoruz. 2 yıl önce kurduğumuz ve bu yıl 3'üncü dönemine giren Döşemealtı Gençlik Meclisi ilçe gençliğine büyük kazanımlar sağladı. Aldıkları eğitimler başta olmak üzere, hayata geçirdikleri projeler ile de insana dokunuyorlar. Yine bölgeye kazandırdığımız ve önümüzdeki aylarda açılışına yapacağımız Gençlik Merkezi de gençlere yönelik büyük bir yatırım” diye konuştu.

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül ise şunları söyledi:

“Özellikle ilçenin kalkınması ve bölgede yaşayan biz gençlerin çok daha iyi bireyler olarak yetişmesi için yapılan projeleri yakından takip ediyoruz. Öyle ki Gençlik Merkezi inşaatını gezip bilgiler aldık. Büyük bir heyecanla açılışını bekliyoruz. Gençlere verdiği büyük destekten ve ayrıca gençlik kollarında görev yapmış bir bir Belediye Başkanı olduğu için ilk ziyaretimizi kendisine yapıyoruz. Hedefimiz 2019. Seçimler öncesinde sokak sokak, ev ev gezerek partimizi, yapılan projeleri anlatacağız.”