Döşemealtı Belediyesi’nin iftar sofrası TOKİ konutlarında kuruldu

Anasayfa» Haberler» Döşemealtı Belediyesi’nin iftar sofrası TOKİ konutlarında kuruldu
Oluşturulma Tarihi: 24.6.2016
Görüntülenme Sayısı: 1350

Döşemealtı Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği iftar sofraları ve bu yıl kurulan ve Ramazan etkinlikleri kapsamında sahne alan Döşemealtı Belediyesi Halk tiyatrosunun ‘Bir Hoş Seda' isimli oyun Dağbeli, Bademağacı ve Yeniköy mahallelerinin ardından Çıplaklı mahallesi TOKİ konutlarında sahnelendi.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar sofrasında Meclis Üyesi Ramazan Bahşi önce vatandaşlara kendi elleriyle yemek dağıtımı yaptı, ardından da mahalle sakinleriyle birlikte sıraya girerek yemeklerini alıp sofraya oturdular.

Toki Konutları sakinleri iftardan sonra tiyatro oyunu için yerini aldı...

Döşemealtı Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda ilçe halkını iftar sofralarında buluşturmaya devam ediyor. Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlardan oluşan yaklaşık bin kişi TOKİ konutları içerisinde yer alan Emekliler kahvesinin de bulunduğu parkta kurulan iftar sofrasında oruçlarını açtı. İftardan sonra Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu ‘Bir Hoş Seda' isimli ortaoyununu sergilerken vatandaşlara keyifli saatler yaşattı.

Tiyatro gösterisinin sonunda sanatçılarla birlikte sahneye çıkan Meclis Üyesi Ramazan Bahşi, belediye başkanı Turgay Genç'in şehir dışında olması nedeniyle iftar programına katılamadığını söyleyerek, "Sizlere başkanımızın ve tüm belediye personelimizin selamlarını getirdim. İyiki buraya gelip bu sofrada birlikte iftar yaptık. Umarım tiyatro gösterisini de beğenmişsinizdir. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Bahşi tıyatro sanatçılarıyla birlikte vatandaşları selamladı.