Döşemealtı Takımı Rakip Tanımıyor

Anasayfa» Haberler» Döşemealtı Takımı Rakip Tanımıyor
Oluşturulma Tarihi: 21.02.2022
Görüntülenme Sayısı: 543

Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Futbol A Takımı hafta sonu deplasman da oynadığı Merkez Spor maçını 4-1 kazanarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Ligin 16'ncı haftasında konuk olduğu Merkez Spor maçında baştan sona baskılı ve üstün futbol oynayan Döşemealtı takımı, rakibini adeta kendi sahasına hapsetti. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Kulüp As Başkanı Ferit Sezer'inde tribünden desteklediği kırmızı-siyah-beyazlı takım Ömer Susuz ve Aytekin Yavuzay'ın attığı 2'şer golle maçı 4-1 kazanmayı bildi.

Maçın ardından büyük sevinç yaşayan Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü futbolcuları 1 günlük istirahatın ardından bu hafta sonu oynayacakları maçın hazırlıklarına başladı. Şampiyonluk hedefiyle tüm maçlarına galibiyet parolasıyla çıkan Döşemealtı takımı Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Kadriye Spor takımını ağırlayacak.

A Takım Antrenörü Ersin Küçükoğlu, “Şampiyonluk yolunda hedefleri olan takımımız her maça final heyecanıyla hazırlanıyor. Tüm teknik heyetimiz ve yöneticilerimiz her zaman sporcularının yanında. Özellikle Belediye Başkanımız Turgay Genç hemen her maçta bizleri yalnız bırakmayarak destek oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Hedefleri olan bir takım yaratan yöneticilerimize ve ilçe halkına büyük başarılar getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.