Döşemealtı Vosvos severleri ağırladı

Anasayfa» Haberler» Döşemealtı Vosvos severleri ağırladı
Oluşturulma Tarihi: 10.8.2016
Görüntülenme Sayısı: 935

Döşemealtı Vosvos severleri ağırladı

Döşemealtı Belediyesi bu yıl 7'ncisi düzenlenen "Vostalya 07" Geleneksel Yaz Kampı'na ev sahipliği yaptı. Düzlençamı Mesire alanında gerçekleştirilen Kampa Türkiye'nin dört bir yanından kente gelen yaklaşık 400 dernek üyesi Vosvos araba ve sahibi katıldı.

Vostalya07 Döşemealtı'nda...

Şirinliğiyle tüm Dünya'da fenomen olan ve kulüpler kurulan Wolswagen otomobil sahipleri "Vostalya 07 " derneğinin 7.Geleneksel Yaz Kampı için kentin cazibe merkezi Döşemealtı ilçesinde 04-07 Ağustos tarihleri arasında yapıldı.

Başkan Genç'e ev sahipliği nedeniyle teşekkür ettiler...

Döşemealtı Belediyesi Düzlerçamı Mesire Alanında bir araya gelen "Vostalya 07" derneği üyelerini Belediye Başkanı Turgay Genç'te yalnız bırakmadı. Dernek başkanı Fatih ÖZER'e doğum günü sürprizi yapan Başkan Genç, "Vosvos" severlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu kendisinin de bu tür otomobilleri çok sevdiğini söyledi. Dernek Başkanı Fatih ÖZER'de Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'e özel yapım Vosvos otomobil maketi hediye ederek ev sahipliği için teşekkür etti.

Döşemealtı'nın tarihi ve doğal güzelliklerini gördüler...

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda 7'nnci Geleneksel Yaz Kampında bir araya gelen Vosvos severler için Döşemealtı gezisi düzenlendi. Güver Uçurumundan başlayan gezi programı, tarihi Evdirhan Kervansarayı, Panoromik şehir turu, Kırkgöz Gölü, Kırkgöz Han gezisi ve ardından ilçede alışveriş yapma molasıyla sona erdi.