Döşemealtı’nda alt yapı çalışmaları hız kesmiyor

Anasayfa» Haberler» Döşemealtı’nda alt yapı çalışmaları hız kesmiyor
Oluşturulma Tarihi: 12.11.2020
Görüntülenme Sayısı: 546

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, ASAT Genel Müdür Yardımcısı Osman Yıldız ve Alt Yapı Daire Başkanı Necdet Erol'u makamında ağırladı.

MASAYA YATIRILDI

İlçede devam eden altyapı çalışmaları ve alt yapı ihtiyaçları konusunda ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, Genel Müdür Yardımcısı Osman Yıldız ve Alt Yapı Daire Başkanı Necdet Erol ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Turgay Genç, ilçede yapımı devam eden ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan alt yapı çalışmalarını masaya yatırdı. Döşemealtı'nın hızla büyüdüğü ve geliştiğine dikkat çeken Başkan Genç şunları söyledi:

MODERN BİR KENT

“Belediye olarak yaptığımız yatırımlar ile ilçemiz hızla büyümekte. Antalya'nın en büyük merkez ilçesiyiz ve nüfusumuz da hızla artıyor. Hal böyle olunca özellikle alt yapı yatırımlarına ihtiyaç duyuyoruz. Halen devam eden ASAT alt yapı çalışmalarının yanı sıra yeni alt yapı çalışmaları gereken bölgelerimiz var. Birlikte yapacağımız ortak çalışmalarla ilçeyi çok daha yaşanabilir ve modern bir kent haline getiriyoruz.”

SAHA ÇALIŞMASI YAPIYORUZ

ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, “Belediye Başkanımız Turgay Genç'in ilçeye yaptığı yatırımlar gerçekten takdire şayan. Biz de ASAT olarak bu modern ilçeyi yakından takip ediyor ve ortak çalışmalar yapıyoruz. Bugün de Bahçeyaka, Yeniköy, Tomalar, Çıplaklı ve Altınkale mahallelerinde Genel Müdür Yardımcım, Alt Yapı Daire Başkanım ve teknik ekibimle ilçede saha çalışması yapıyoruz” diye konuştu.