Döşemealtı’nda Başkan Genç sevgisi

Anasayfa» Haberler» Döşemealtı’nda Başkan Genç sevgisi
Oluşturulma Tarihi: 18.03.2019
Görüntülenme Sayısı: 1045

Döşemealtı Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı Turgay Genç gittiği her yerde büyük bir sevgi ile karşılanıyor. Başkan Genç, bir yandan vatandaşların düğün, nişan ve asker uğurlamalarına katılırken diğer yandan da hem belediyeye gelen misafirlerini ağırlıyor hem de ev ev, mahalle, mahalle gezerek esnafın, vatandaşın sorunların dinliyor.

Son 5 yılda 100 projeye imza atan ve çeşitli platformlarda aldığı 7 ödülle dikkatleri üzerine çeken Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, bir taraftan belediyedeki görevini yerine getirirken diğer taraftan da vatandaşların davetlerine katılıyor.

Başkan Turgay Genç, davetlerin dışında da hemen her gün farklı mahallelerde, mahalle halkıyla toplantılar yapıyor, evlere giderek yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret edip taleplerini not alıyor. Merkez mahallelerle birlikte Dağbeli, Bademağacı, Ahırtaş, Ekşili, Karaveliler dahil en uzak mahallelere ulaşan başkan Genç, “Ayırım yapmadan her davete katılmaya çalışıyorum, mahalle toplantıları yapıyor, esnaf ve vatandaşlarımla kucaklaşıyoruz” dedi.