DÖŞEMEALTI’NDA İLK İFTAR

Anasayfa» Haberler» DÖŞEMEALTI’NDA İLK İFTAR
Oluşturulma Tarihi: 19.04.2022
Görüntülenme Sayısı: 193

Döşemealtı Belediyesi'nin her yıl geleneksel hale getirdiği İftar Sofraları'nda bu yıl ilk iftar Bademağacı Mahallesi'nde kuruldu.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in ev sahipliğinde Bademağacı Kapalı Pazar yerinde verilen iftar yemeğine, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Reşit Doğan, İyi Parti İlçe Başkanı Ali Özbey, Döşemealtı Yörükler Derneği Başkanı Mehmet Gök ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Turgay Genç'in talimatıyla eski Ramazan ruhunu yaşatmak, vatandaşların hep bir arada iftar sofrasında buluşarak oruçlarını açmaları için düzenlediği iftar programlarında bu yıl ilk sofra Bademağacı Mahallesine kuruldu. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğinde konuşan Başkan Genç, davete katılan herkese teşekkür etti.

İftar programının ardından vatandaşlarla bir araya gelen Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, kahvehaneyi ve açık olan esnafları ziyaret etti. Kahvehanede ikram edilen çayı içen Turgay Genç, Ramazan ayını kutladığı vatandaşların isteklerini de dinledi.