Döşemealtı’nda kadınlara özel gece

Anasayfa» Haberler» Döşemealtı’nda kadınlara özel gece
Oluşturulma Tarihi: 10.03.2022
Görüntülenme Sayısı: 192

8 Martta gönüllerince eğlendiler

Döşemealtı Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar günü nedeniyle düzenlediği gecede ilçe kadınları için eğlence programı tertip etti. Sevilen sanatçılar Serpil Efe, Fatih Burdurlu ve Mehmet Koparan'ın sahne aldığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde ilçe kadınları gönüllerince eğlendi. Etkinliği eşi Pınar Genç ile birlikte katılan Başkan Turgay Genç, tüm katılanlara karanfil verip, kadınlar gününü kutladı.

Döşemealtı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Flora Arena'da düzenlediği 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliği İlçe kadınlarını bir araya getirdi. Geceye ilçenin dört bir yanından gelen kadınlar kendileri için hazırlanan ve sevilen sanatçıların sahne aldığı programda gönüllerince eğlendi. Sevilen sanatçılar Serpil Efe, Fatih Burdurlu ve Mehmet Koparan'ın söylediği şarkılara eşlik eden kadınlar zaman zaman sahneye çıkıp oynamayı ihmal etmedi.

Gecede konuşan Başkan Genç, “Tüm kadınlarımızın 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun. Bu geceyle bir nebze olsun yanlarında olabildiysek ve eğlenmelerini sağladıysak ne mutlu bize. Emeği geçen ve geceye katılan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi. Kadınlara tek tek karanfil dağıtan Turgay Genç, “Savaşların olmadığı, Kadın cinayetlerinin son bulduğu bir dünya diliyorum” diye konuştu.