Döşemealtı’nda Muhteşem 23 Nisan Korteji

Anasayfa» Haberler» Döşemealtı’nda Muhteşem 23 Nisan Korteji
Oluşturulma Tarihi: 25.04.2022
Görüntülenme Sayısı: 300

Döşemealtı'nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla başladı. Yüzlerce araçlık konvoyla ilçeyi baştan başa kat eden Belediye Başkanı Turgay Genç, çocuklara bayrak ve oyuncak dağıtıp vatandaşları selamladı.

Hem saltanatın kaldırılması hem Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılması hem de Çocuk Bayramı'nın bir arada kutlandığı Türkiye'nin resmi ilk bayramı özelliğini taşıyan 23 Nisan Döşemealtı'nda büyük bir coşkuyla kutlanmaya başlandı.

Öğle saatlerinde Yeşilbayır Mahallesinde bir araya gelen yüzlerce araçlık konvoy Atatürk Caddesi'nden yola çıktı. Çocuklar için hazırlanan Çizgi Film kahramanlarından oluşan 23 Nisan otobüsüne binen Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'e, Başkan Yardımcılarının yanı sıra, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Reşit Doğan, İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Özbey, Saadet Partisi İlçe Başkanı Metin Kandemir eşlik etti.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç,. Yol boyunca ellerinde bayraklarla sokağa ve balkonlarına çıkan vatandaşları selamlayıp bayramlarını kutladı. Başkan Genç çocuklara Türk bayrağı ve oyuncak dağıttı. Döşemealtı'nda her yaştan insanın büyük ilgi gösterdiği bayram eğlencesi gün boyu devam edecek.