Döşemealtı’nın Altın kramponları Kumluca Belediyespor maçına hazır

Anasayfa» Haberler» Döşemealtı’nın Altın kramponları Kumluca Belediyespor maçına hazır
Oluşturulma Tarihi: 8.12.2023
Görüntülenme Sayısı: 490

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5'nci gurupta mücedele eden Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Futbal A Takımı'nın teknik direktörlüğüne Durmuş Tezcan Küçüktom getirildi. Hafta başında Ersin Küçükoğlu ve ekibiyle yollarını ayıran Döşemealtı takımı, Başkan Genç'in talimatıyla futbol takımının kurucu hocaları arasında yer alan ve 3 Şampiyonluk kupasında Teknik Direktör olarak imzası bulunan Küçüktom ile yeniden anlaşma sağlandı. Yeni teknik patron ve yardımcılarla birlikte hazırlıklarına başlayan kırmızı-siyah-beyazlı takımda moral ve motivasyonun yüksek olduğu gözlendi.

Döşemealtı Belediye takımı günde çift antrenmanla hafta sonu oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken sakatlığı bulunan Samet Sarıkaya, Mustafa Altun, Emre Taşdemir, Mert Ercan, Yusuf Duman ve Mertcan Yılmaz Kumluca deplasmanında forma giyemeyecek. Hafif sakatlığı devam eden 3 oyuncunun ise maç gününe yetişeceği açıklandı. 10 Aralık 2023 Pazar günü Kumluca Şehir Stadyumunda Kumluca Belediye Spor ile karşılaşacak olan Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Futbol Takımı eksik kadroya rağmen sahaya güzel futbol ve 3 puan parolasıyla çıkacak.

İkinci Amatör Lig, Birinci Amatör Lig ve Özel Kupa şampiyonluğu ekibin başına yeniden dönen Durmuş Tezcan Küçüktom, “Benim 22 cengaver oyuncum var. Hepsi birbirinden değerli ve kaliteli oyuncular. Şuan sakatlıkları nedeniyle eksiklerimiz olsa da Kumluca ekibini yenebilecek güçteyiz. Kandeğişimi sayesinde moral olarak en üst seviyedeyiz. Teknik ekibimiz yönetim ve taraftarımız bir bütün olmuş durumda. Tüm taraftarlarımızı bizleri destekleme davet ediyorum” diye konuştu. Küçüktom,ile birlikte takımın eski kaptanlarından Muzaffer Kalkan Antrenör, Atletik Performans Antrenörü Hakan Kılıçay, Eşref Ürün Günday Futbol Bilimleri Uzmanı ve Ahmet Erdinç Benteşen kaleci antrenörü olarak görev yapacak.