Ekolojik Kreş’te Çocuk Şenliği

Anasayfa» Haberler» Ekolojik Kreş’te Çocuk Şenliği
Oluşturulma Tarihi: 22.04.2022
Görüntülenme Sayısı: 330

Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreş'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı. Tatil gününe denk gelmesi nedeniyle 23 Nisan coşkusunu bir gün önceden kutlayan miniklerin kutlu gününe Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Başkan Yardımcıları Bülent Yörük ve Mehmet Duman misafir oldu.

Atatürk'ün tüm Dünya çocuklarına armağan ettiği tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ilçede büyük bir etkinlik ve konserle kutlamaya hazırlanan Belediye Başkanı Turgay Genç, Ekolojik Kreş öğrencilerini yalnız bırakmadı. Antalya'nın ilk Türkiye'de ise örnek gösterilen ödüllü Ekolojik Kreş'de 23 Nisan Çocuk Bayramı şenliğinde kreş öğrencileri gönüllerinde eğlenme imkânı buldu.

Gün boyu süren 23 Nisan şenliğinde Çizgi film kahramanı kostümlü sanatçılar çocuklarla bir araya geldi. Rengarenk kıyafetler giyen minikler yüz boyaması yaptırdı. Yine çuval yarışıyla mücadele eden kreş öğrencileri çalan çocuk şarkıları eşliğinde dans etti. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Başkan yardımcıları çocuklar için hazırlanan sihirbazlık gösterisini izledi. İlizyon gösterisi sırasında Başkan Genç sahneye çıktı. İlizyonist, Başkan Genç'in örtü içerisinde ceketini çıkarıp kendi üzerine giymesi çocuklar tarafından dakikalarca alkışlandı. Turgay Genç çocuklarla tek tek ilgilenip hatıra fotoğrafı çektirdi.