Emekli öğretmenler Döşemealtı'nda incelemelerde bulundu

Anasayfa» Haberler» Emekli öğretmenler Döşemealtı'nda incelemelerde bulundu
Oluşturulma Tarihi: 11.03.2020
Görüntülenme Sayısı: 753

Kız Teknik Mesleki Eğitim Öğretmenleri Derneği üyesi emekli öğretmen ve gönüllüler, Döşemealtı'na kültürel gezi düzenledi. Dernek Başkanı İnayet Ok ve beraberindeki grup, ilk olarak Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti. Ardından İlçenin tarihi ve kültürel değerlerini yerinde inceledi.

Kız Teknik Mesleki Eğitim Öğretmenleri Derneği üyesi emekli öğretmen ve gönüllüler, Döşemealtı'na gezi düzenledi. Dernek Başkanı İnayet Ok ve beraberindeki grubun ilk durağı Döşemealtı Belediyesi oldu.

Dernek üyesi emekli öğretmen ve gönüllülerle bir araya gelen Belediye Başkan Yardımcıs Engin Murat Özdemir, Kadın Çiftçi Akademisi ve diğer çalışmalar ile ilgili bilgiler verip, projenin Belediye ve diğer kurumların işbirliğinde başarılı bir şekilde yürütüldüğünü söyledi.

Dernek üyesi emekli öğretmen ve gönüllülerle bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Turgay Genç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Döşemealtı ve ilçede yürütülen projeler hakkında bilgi veren Başkan Turgay Genç, dernek üyeleri ve gönüllülere sosyal projeler konusunda her türlü işbirliğine ve desteğe hazır olduklarını söyledi. Başkan Genç, ziyaretin sonunda emekli öğretmenlerle, Döşemealtı Kent Meydanı'nda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Emekli öğretmenler daha sonra Döşemealtı Halk Merkezi'ndeki Islak Keçe çalışmasını izleyip, Karain, Kırkgözhan'ı gezdiler. Grup son olarak Kovanlık Mahallesi'ndeki halı dokuma çalışmasını yerinde inceleme fırsatı buldular.