Emekliler kahvesine kütüphane açıldı

Anasayfa» Haberler» Emekliler kahvesine kütüphane açıldı
Oluşturulma Tarihi: 26.5.2016
Görüntülenme Sayısı: 1152

Döşemealtı Belediyesi tarafından Çıplaklı Mahallesi TOKİ Konutları içerisinde bulunan parkta geçtiğimiz ay vatandaşların hizmetine sunulan Emekli Kahvehanesine kütüphane açıldı.

Belediye Başkanı Turgay Genç ve Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe teşkilatının ortaklaşa düzenlediği kampanya kapsamında bağışlanan kitaplardan oluşturulan kütüphane hizmete girdi.

TOKİ'nin ilk kütüphanesi...

İlk etapta 300 kitap ile açılan kütüphaneye yeni alınacak ve bağışlardan beklenen kitaplarla birlikte sayının bin 500'e yükselmesi hedefleniyor. TOKİ parkı içerisinde yer alan Emekliler Kahvehanesinde bulunan kütüphanenin açılışı Döşemealtı Belediyesi Başkan vekili Ramazan Bahşi, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Zekeriya Altun, Konyaaltı İlçe Başkanı İlhan Buğdaycı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hanife Aldemir, CHP İl Başkan yardımcısı Mürsel Coşkun, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğukan Demirkaya ve TOKİ sakinleri ile birlikte kurdele kesilerek yapıldı.

Kütüphanenin açılışını yapan Belediye Başkan Vekili Ramazan Bahşi, hayırlı olsun temennisinde bulunurken, bölge sakinleri de önce emekliler kahvesi ardından da kütüphanenin açılmasıyla TOKİ'nin önemli bir sorunun daha çözüldüğünü söylediler.