İlçe protokolü banka müdürleriyle buluştu

Anasayfa» Haberler» İlçe protokolü banka müdürleriyle buluştu
Oluşturulma Tarihi: 19.01.2017
Görüntülenme Sayısı: 1339

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Başkan Yardımcısı Naci Alın, ilçede faaliyet gösteren banka müdürlerinin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

İlçe yöneticilerinin bir araya geldiği kahvaltılı buluşmaların ilkini Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç gerçekleştirmiş, ardından Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül'ün ev sahipliğinde ikincisi yapılmıştı. Geleneksel hale getirilmek istenen kahvaltılı buluşmaların üçüncüsünü bu kez ilçedeki bankalarının müdürleri yaptı. Kahvaltıda Kaymakam Mehmet Baygül, kamu kurumlarının müdürleri, Kaymakamlık idari amirleri ile Döşemealtı Sanayici İş adamları Derneği (DÖSİAD) Başkanı Gültekin Gencer hazır bulundu.

“Bankalarımıza da görevler düşüyor”

Döşemealtı'nın kalkınması ve daha modern ve yaşanabilir yer haline getirilebilmesi için tüm kurumlarla ortaklaşa çalışıldığına değinen Belediye Başkanı Turgay Genç, “İlçemizin çok daha ileri seviyelere getirilmesi için bankalarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bölgede yatırım yapmak ya da buraya yerleşmek isteyen vatandaşlarımıza gerekli desteğin ve kolaylığın sağlanmasını istiyoruz” diye konuştu.