LGS öncesi okullara dezenfekte

Anasayfa» Haberler» LGS öncesi okullara dezenfekte
Oluşturulma Tarihi: 17.06.2020
Görüntülenme Sayısı: 606

Döşemealtı Belediyesi, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı öncesinde okullarda kapsamlı bir dezenfektasyon çalışması gerçekleştirdi. Ekipler, ilçe sınırları içinde sınav merkezi olarak belirlenen 22 okulun ortak kullanım alanlarında dezenfekte yaparak, çocuklar için hazırladı.

Pandemi sürecinde başarılı ve etkin bir mücadele yürüten Döşemealtı Belediyesi, ortak kullanım alanları ile kamu kurumları, sağlık kuruluşları, eczaneler, berberler, kuaförler, restoranlar olmak üzere ilçedeki işyerlerinin de dezenfekte işlemi gerçekleştirdi.

Belediye ekipleri, LGS öncesi okulları da çocuklar için hazırladı. Ekipler, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı öncesinde okullarda kapsamlı bir dezenfektasyon çalışması gerçekleştirdi. 22 okulda yapılan çalışma ile okulların ana giriş kapıları ile ortak kullanım alanlarında bulunan banklar, çeşmeler, oturma grupları, çöp kovaları, görevli ve öğrencilerin kullanacağı giriş kapıları dezenfekte edildi.