Önce Altyapı Sonra Sıcak Asfalt

Anasayfa» Haberler» Önce Altyapı Sonra Sıcak Asfalt
Oluşturulma Tarihi: 19.07.2022
Görüntülenme Sayısı: 640

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Altyapıları tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl planlanarak, 2022 yılı yatırım programına alınan Beyazsaray ve Liva Konutları gibi toplu yaşam alanlarının olduğu Yeniköy Mahallesi 74 Sokak'ta altyapı işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte sıcak asfalt çalışması başladı.

Altyapı çalışması olmadığı için bir türlü sıcak asfalt dökülemeyen sokakta zaman zaman yama işlemi yapılarak vatandaşların sorununa geçici çözüm bulunmaya çalışılıyordu. 2022 yılı yatırım planlamasına alınan sokakta tamamlanan altyapı çalışmalarından sonra sıcak asfalt serim işlemi başladı. Mahalle sakinleri memnuniyetini dile getirirken, çalışmaların tüm hızıyla süreceği bildirildi.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Vatandaşlarımızın taleplerini biliyoruz. Beyazsaray ve Liva konutlarının bulunduğu sokakta geçici formüllerle mağduriyetleri ortadan kaldırmaya çalıştık. Ancak altyapı tamamlanmasıyla birlikte hemen kolları sıvayarak mahalle sakinlerimizin Avrupa standartlarında modern bir yola kavuşmalarını sağladık” dedi.