Sağlıklı Yaşam Derneği’nden Başkan Genç’e teşekkür

Anasayfa» Haberler» Sağlıklı Yaşam Derneği’nden Başkan Genç’e teşekkür
Oluşturulma Tarihi: 22.03.2018
Görüntülenme Sayısı: 1007

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Özelikle çocuk ve gençlerin daha sağlıklı ve kaliteli yaşamaları amacıyla faaliyet gösteren Sağlıklı Yaşam Derneği yönetimi, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i makamında ziyaret edip, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Antalya Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Bahattin Bayraktar, Başkan Turgay Genç'e işbirliği için teşekkür etti. Bayraktar; “Biz biriz ve kardeşiz. Bu ay yıldızlı bayrak altında yaşayan her bireyin mutlu olmak hakkı. Bizim amacımız da gençlerimizin daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam geçirebilmeleri için çalışma yapmak. Sportif faaliyetler, kamplar, seyahat ve turnuvalar ile çocuk ve gençler başta olmak üzere herkesin mutluluğu için çaba sarf ediyoruz. Belediye Başkanımız Turgay Genç de bizlere her zaman olduğu gibi yine destek veriyor” diye konuştu.

İnsanlara fayda sağlamak için üzerine ne düşerse yapmaktan mutluluk duyacağını söyleyen Başkan Turgay Genç, “Burası bizim, hepimizin. Çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. Bölgenin kalkınması ve burada yaşayan her bireyin çok daha mutlu ve huzurlu olması önceliğimiz. Bu konuda dün olduğu gibi bugün de yarın da üzerimize düşen ne varsa yapacağız” dedi.