Şampiyona öncesi Başkan Genç’e ziyaret

Anasayfa» Haberler» Şampiyona öncesi Başkan Genç’e ziyaret
Oluşturulma Tarihi: 28.08.2018
Görüntülenme Sayısı: 884

Döşemealtılı genç bisikletçi Yaren Sarı, Milli Takım formasıyla katılacağı Balkan Şampiyonası öncesinde Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti.

Yozgat'ta düzenlenen Yol Bisikleti Yıldız Bayanlar kategorisinde ilk 3'egiren ve Türkiye genel klasman 1'ncisi olarak Milli Takıma katılmaya hak kazanan Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet Takımı sporcusuYaren Sarı, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i makamında ziyaret etti. Başkan Genç, bir buçuk yıl önce başladığı bisiklet sporunda büyük başarı elde eden ve 15 yaşında Milli olmayı başaran Sarı'yı ve antrenörü Yusuf Ezirgan'ı tebrik etti.

1-2 Eylül tarihleri arasında Makedonya'nın Kavadarci kentinde düzenlenecek Balkan Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan 15 yaşındaki Yaren Sarı, en büyük hedefinin Döşemealtı'na madalyayla dönmek olduğunu söyledi. Sarı, verdiği destek nedeniyle Belediye Başkanı Genç'e teşekkür etti.

Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının elde ettiği başarıların kendisini mutlu ettiğini dile getiren Turgay Genç, “En büyük yatırımı geleceğimiz olan gençlerimize yapıyoruz. Kulübümüz bünyesinde yüzlerce lisanslı sporcu yetişiyor. Bizde verdiğimiz desteğin meyvelerini bu güzel çocuklarımızın elde ettiği başarılarla topluyoruz. Yaren Sarı ve antrenörümüz Yusuf Ezirgan'a teşekkür ediyorum. Kendilerinden büyük başarılar bekliyorum” dedi.