TEŞEKKÜRLER BAŞKAN

Anasayfa» Haberler» TEŞEKKÜRLER BAŞKAN
Oluşturulma Tarihi: 9.08.2021
Görüntülenme Sayısı: 385

Döşemealtı Belediyesi Nar Masa ekipleri, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan alanlara anında müdahale ederek, sorunların çözümünü sağlıyor.

ÇÖZÜM ODAKLI

Nar Masa'ya bağlı Acil Çözüm, Koordinasyon ve Saha ekibi, Bahçeyaka Mahallesi'nde parke taşı tamiratı gerçekleştirdi. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Belediyemiz bünyesinde önce insan anlayışıyla oluşturduğumuz Nar Masa, vatandaşla Belediye arasında köprü vazifesi görüyor. Halkın istek, sorun ve düşüncelerini yerinde tespit eden ilgili birimlerimiz çözüm üretilmesinde önemli görev üstleniyor” dedi.

ÖNCE İNSAN

Döşemealtı Belediyesi'nin “Önce insan” anlayışıyla hayata geçirdiği vatandaşların istek, şikayet ve taleplerini belediye yönetimi ve ilgili birimlere ulaştırılması, kısa sürede çözüme kavuşturulması amacıyla kurulan Nar Masa, ilçenin her noktasında görev yapıyor. Nar Masa ekipleri, ihtiyaçlar ve vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürürken, vatandaşların taleplerinin hızlı bir şekilde çözümünü sağlıyor.

KOORDİNASYON ÖNEMLİ

Çağrı merkezi ve gezici ekibin yanı sıra sosyal medya, kültürel etkinlik, iş ve işçi çözüm merkezi, karşılama ve koordinasyon ekiplerinden oluşan Nar Masa bünyesinde kısa bir süre önce de Acil Çözüm Ekibi oluşturuldu. İlçe genelinde her noktada görev yapan Nar Masa, çağrı merkezi, sosyal medya ve diğer kanallardan gelen taleplere de çözüm üretiyor.

YERİNDE TESPİT

Nar Masa ekiplerinden, Bahçeyaka Mahallesi Hacı Ramazan Altun Müze Konseptli Cami ile bağlantılı yollarda bozulan ve hasar gören parke taşlarının tamiratı istendi. Koordinasyon ve Saha ekipleri de Acil Çözüm Ekibine destek vererek, yolun tamiratını gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri, çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Turgay Genç'e teşekkür etti.