Başkan'ın Mesajı

Anasayfa» Yönetim» Başkanımız» Başkan'ın Mesajı
Güncelleniyor...
Oluşturulma Tarihi: 12.01.2016
Görüntülenme Sayısı: 8035

Değerli hemşehrilerim,

Döşemealtı ilçemiz binlerce yıllık tarihi, kültürel zenginliği ve doğasıyla Türkiye'nin dört bir yanından yurttaşlarımızın yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden gelen yeni hemşehrilerimizin tercih ettiği önemli bir coğrafya...

Çağdaş kent yaşamının kurgulandığı, ‘demokrasinin beşiği' olarak nitelendirilen yerel yönetimler de insan yaşamının kolaylaştırıldığı yapılardır.

Hizmetlerin sürekli, etkin ve verimli olması amacıyla kurumsal yapıyı oluşturmak, mali disiplini sağlamak ve doğru planlama yapmak temel hedeflerimizdir.

Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün “muasır medeniyet seviyesi” ilkesi rehberimiz olacaktır.

Yurttaşlarımızın gerçek gereksinimlerini karşılayan ekonomik, sosyal ve kültürel çalışmalarımızı hayata geçirirken şeffaf, katılımcı, eleştiriye açık ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı oluşturacağız.

İnsan haklarına saygılı, yasalara ve etik değerlere bağlı, bilim ve tekniğe uygun, çevreye duyarlı yönetişim modelini uygulamakta kararlıyız.

Yaşayanlarının daha huzurlu ve daha mutlu olduğu bir Döşemealtı hedefine 32 mahallemize eşit ve nitelikli hizmet anlayışıyla ulaşılacaktır.

Sevgi ve saygılarımla...

Menderes DAL

Döşemealtı Belediye Başkanı

Başkanımız Kategorisinden...